KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16894115

nr 1689 4115

Collage

Oidentifierad konstnär. Signerad, stenar, bladets mått: 18x18 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 mars 2025
kl 20:06:16

24/3 19:58:30 1      100 kr
24/3 20:01:07 2      Vinnande bud